Tak tady něco málo z krátké, nejasné a záhadami opředené historie našeho týmu, jež se datuje někdy od září roku 2002...

Den 1 - stvoření CLV
Skončili sme právě tělák s našim oblíbeným tělocvikářem panem profesorem Chlumeckým a jdouc kolem nástěnky sme si všimli letáku: ŠKOLNÍ FLOORBALLOVÁ LIGA. No a vzhledem k tomu, že nám je ze sportů nejbližší hokej (sorry Kamile ;) ) tak sme si řekli, že to zkusíme.

Den 2 - první trable
Z prvního dne sme se měli všichni doma optat, jestli nám rodiče koupí hokejky, ale zeptali sme se jenom dva. Ale přišli sme na horší problém - ještě nemáme jméno!! Jali sme se teda něco po škole vymýšlet. U nás je ale jedem problém, když se na něčem máme domlouvat dycky nás něco rozptýlí a my se od původního tématu dostanem úplně někam jinam. Takže když sme se od politiky dostávali k samicám Vítek (viz soupiska) najednou zvolal: City Light Vitríny a začal se chlámat ;) Jde totiž o firmu, která pronajímá reklamní plochy a tak sme si název rači trochu pozměnili…:)

Den 3 - vypadá to dobře
Nevim ani jak, ale po počátečních potížích sme už měli název, slíbené hokejky ale ještě chyběli hráči, což je docela podstatný problém ;) Jali sme se teda rekrutovat nové sportovní hvězdy rovnou v naší třídě ;) Účast přislíbili kromě kostry teamu (Kamil, Honza, Vítek, Petr, Jura, Tomin) ještě dalších pár hráčů.

Den 4 - asi budem v 6ti ;)
Oni hráči, kteří účast přislíbili se na nas vysrali ;) ale to nevadí my si bez nich poradíme. Zkoušíme ještě 2. prý si to rozmyslí.

Den 5 - Haluz
Do dalšího dne musíme podat přihlášku, jinak bysme museli čekat do dalšího roku, ale jeden spoluhráč ještě neví a zatím nemáme ani jednu hokejku ;)))

Den 6 - den D
Kamil, Honza, Petr, Jura, Vítek, Tomin, Marek a Kuba. Takhle vypadá složení teamu City Light Vitrines. Přihlášku máme, vyrážíme za prof. Chlumeckým. Klepem na dveře, zdravíme, dáváme přihlášku (sme poslední a stihli sme to tak tak ;) A HURÁÁÁÁÁÁÁ….. Nový team City Light Vitrine právě zřel světlo světa ;)